WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz
online randevu tedavi ücretleri

Bitkisel damar beni tedavisi olur mu?

Bu soruya ancak Türkiye de evet denilebilir.Bilimin bu kadar ilerlemiş olduğu bir çağda böyle kitle şeklinde kabarık olan bir patolojiyi bitkilerle tedavi etmeye kalkmak anlaşılabilir bir durum değildir. Ne yazıkki bitkisel ürünler çıkaran firmalar akla gelebilecek tüm hastalıkların tedavisi için bitkisel ilaçlar geliştirmekte ve satabilmek için yalan yanlış bilgilerle hastaların kafasını karıştırmaktadır.

Damar ben ciltten kabarıksa çürük dişin çekilmesi gibi işlem yapmayı gerektirir yani yok edilmesi gereken fazlalık bir doku vardır.Bitkisel tedaviler daha çok metabolizma üzerinden etkilidir böyle bir yapıyı yok etmesi asla mümkün değildir.

Bitkisel ürünlerle ben tedavisi yaptığını iddia edenler bunu nasıl yapıyor? İnternette araştırdığımda şu dikkatimi çekti;bitkisel tedavi yapanların hepsi hazır yada hazırladıkları ürünü kişiye satmakta ve kişi bu ürünü kendi kullanmaktadır.

Damar beni konusunda en ufak bir tıbbi bilgisi olmayan bu tür uyanıklara karşı dikkatli olun.Unutmayın ben baş ağrısı gibi bir şey değildir gözle görülüp elle dokunulan bir şeydir ve ancak müdahaleyle yok edilebilir hastalığın daha fazla ilerlememesi için etkisi net belirlenebilen teknolojik tedavileri araştırın.Bitkisel tedavi adıyla sizi aldatmaya çalışanlardan uzak durun.   Sizi etkilemek için siteye eklenmiş olan “basında biz” övüntüsünden de etkilenmeyin çünkü bu tür haberler birkaç ben tedavisi ücreti karşılığında yaptırılabilmektedir ve tümüyle reklam amaçlıdır.

Sonuç olarak;

Damar beni farklı teknolojilerle tedavi edilebilir bir hastalıktır bitkisel ilaç aldatmalarıyla zaman kaybedip kitlenin daha fazla büyümesine sebep olmayın. Bu konuda yetkin uzman ve uygun teknolojilerin olduğu kliniklerden bilgi almadan nasıl bir yol izleyeceğinize karar vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damar Beni © 2017

yeni