WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz
online randevu tedavi ücretleri

Dilde Damar Beni

Ağzın iç yüzeyi ciltten daha zarif bir yapıyla kaplıdır ve damar beni varsa çok çabuk kanama eğilimindedir. Dil sürekli hareket halinde olduğundan gıdalarla veya dişlere sürtülerek kanama yapabilir ve bir türlü durmak bilmez.

Dilde damar beni seyrek rastlanan bir durumdur ve erken dönemde 1-2 dakikalık lazerle tek seansta büyük oranda düzelmekte ve genellikle 2.seans ihtiyacı olmamaktadır.

Ekli fotoğrafta görebileceğiniz gibi tek seansta damar beni % 90 oranında küçülmüştür.Bir sonraki seansta % 100 kaybolacaktır.Tedavi tamamlandığında yeni hali eklenecektir.

Dilde damar beni tedavisi çok basit şekilde uygulanabilmektedir:bölgesel uyuşturmaya bile ihtiyaç olmadan 1-3 dakikada tedavi tamamlanır ve hastalık tekrarlamaz.

Alternatif tedavi yöntemi ameliyat ise kanama sebebiyle risklidir ve narkozla uygulanır.Ameliyatta tam temizlendiğinden emin olunamaz ve tekrarlama ihtimali yüksektir.

Lazerle damar beni tedavisi dil gibi vücudun bir çok alanında rahatlıkla ve yüksek başarıyla uygulanabilmektedir bu sebeple büyümeden tedavi edilmesi daha doğru bir yaklaşımdır.

Dilde Damar Beni

Tedavi Öncesi Görünüm

 

Dilde Damar Beni Tedavi

Tedavi Sonrası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damar Beni © 2017

yeni