WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz
online randevu tedavi ücretleri

Göz Hemanjiomu

Idea klinik hemanjiom konusunda bir çok hastasını tedavi ederek sağlığına kavuşmuştur. Hemanjiom yani damar beni insan vücudunun tüm bölgelerinde karşılaşılabilen bir sorundur ve nadiren de olsa göz içerisinde de damar beni vakasına rastlanabilir. Dikkat ve takip edilmeyen bu vakalar kişinin gözünde oldukça kötü sonuçlar ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

goz-hemanjiomu

Gözde Damar Beni Tedavisi Nasıl Yapılır?

goz-icinde-hemanjiom

Gözün beyaz kısmında veya arka tarafında meydana gelen damar beni vakasına yönelik bilinçli ve dikkatli olmak gereklidir. Az önce de belirtildiği üzere bu vakalara dikkat edilerek takibi çok yakından yapılmalıdır. Aynı zamanda tedavisinin de oldukça dikkatli yapılması gereken bu vaka için teknolojik donanımlara sahip tedavi merkezleri tercih edilmelidir. Bu donanımları olmayan merkezlerde hasta ve yakınlarına gereksiz zaman kaybettirebilecek şekilde tehlikeli olabilir, takip edilmeli vs gibi sözler söylenerek endişe de ettirilebilir.

goz-kapagi-damar-beni

Idea Klinik Olarak Damar Beni Tedavisinde Uygulanan Yöntemler
Tedavi edilmeden önce yapılacak olan muayene de hastalığın yapısı ve boyutu incelenerek, herhangi bir yan etkisi olmayan yöntemlerden biri ya da bir kaçı kullanılabilmektedir. Bu yöntemler lazer, radyo frekans ve skleroterapi olabilmektedir. Aşağıda örnek gösterdiğimiz fotoğrafta ki hastamız bakırköy kliniğimizde tedavi edilmiştir. İlk seansın uygulanmasının ardından hastamızdan gelen yanıt oldukça memnun edici ve yüz güldürücü olmuştur. Tüm hemanjiom sorunları için kliniğimizden randevu alabilir, muayene olabilirsiniz. Muayenenizin ardından isterseniz tedaviniz hemen başlayacaktır.

gozde-hemanjiom-iyilesmesi

Göz hemanjiomu tedavisi tehlikeli mi?

Tedavi uzman ve tecrübeli hekimler tarafından yapıldığı taktirde herhangi bir sorun ya da risk içermez. Çevrede bulunan kişiler tarafından kolay farkedilebilen bölgelerde olan rahatsızlıklar hastayı maalesef sosyal yönden de kötü etkileyebilmektedir. Özellikle genç yaşlarda ki hastaların görüntüye çok önem vermesinden dolayı kendisini kötü hissetmesine neden olabilmektedir.
~

4 Soru Var

Doktora Soru Sor
 1. hakan

  mrb benim gözümdede bu resme benzer bi yara var tedavi olmayı cok istiyorum ama cok korkuyorum tedavi sırasında gözüme bi zarar gelme olasılıgı nedir

  1. admin

   gözünüze bir zarar gelmez.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim
   Op.Dr.Orhan Coşkun

 2. Birsen Akın

  Benim 5 yaşındaki kızımda da gözlerinde lekeler var.Tedavisi olunca gözlerine zararı olur mu çok korkuyorum. Hangi bölüme gitmeliyim. Göz doktoruna ama bir çoğu Hemotoloji ve Onkoloji bölümüne götür diyor. Damar tümörüymüş çok korkuyorum. İnşallah geçer..

  1. admin

   dünya gözün bu konuda çalışmaları var.orayla görüşün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damar Beni © 2017

yeni